ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11287543
*
nr 1128 7543
Spegel
Nutida, 111x79
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 september 2017
kl 19:16:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/9 18:32:10
1
150 kr
7/9 18:46:56
2
Vinnande bud
10/9 15:49:25
3
250 kr
10/9 15:49:25
2
300 kr (Budbetjänt)
11/9 16:15:35
4
350 kr
11/9 16:15:35
2
400 kr (Budbetjänt)
11/9 16:15:52
4
450 kr
11/9 16:15:52
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1128 7543
Spegel
Nutida, 111x79
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/9 18:32:10 | 1 | 150 kr |
7/9 18:46:56 | 2 | Vinnande bud |
10/9 15:49:25 | 3 | 250 kr |
10/9 15:49:25 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
11/9 16:15:35 | 4 | 350 kr |
11/9 16:15:35 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/9 16:15:52 | 4 | 450 kr |
11/9 16:15:52 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23